PRØVEKJØR NX HOS DIN LOKALE TOYOTA-BUTIKK

Lexus NX450h

Nå kan du se og oppleve Lexus NX Plug-in Hybrid hos din lokale Toyota-butikk. NX er tilgjengelig for prøvekjøring i Harstad, Leknes, Mo i Rana, Mosjøen, Namsos, Narvik, Sortland, Steinkjer og Svolvær. Selvsagt finner du også vår bestselger i vårt Lexus showroom og NX er tilgjengelig for prøvekjøring i Bodø.

Velkommen innom for en hyggelig bilprat i Toyota-butikken hos Nordvik i Trøndelag, Nordland og Troms. For å avtale prøvekjøring kontakt:

Harstad
Sverre Saue
Telefon: 480 83 012
sverre.saue@nordvik.no

Leknes
Ole Johnny Lorentzen
Telefon: 415 11 604
ole.lorentzen@nordvik.no

Mosjøen
Tor Anders Johnsen
Telefon: 468 91 260
tor.johnsen@nordvik.no

Mo i Rana
Robin Grønvold
Telefon: 905 22 050
robin.gronvold@nordvik.no

Namsos
Kay Haug
Telefon: 906 86 049
kay.haug@nordvik.no

Narvik
Hans Petter Heim
Telefon: 958 33 423
hans.heim@nordvik.no

Sortland
Toni Gjessing
Telefon: 900 62 149
toni.gjessing@nordvik.no

Steinkjer
Markus Bergli
Telefon: 941 44 250
markus.bergli@nordvik.no

Svolvær
Roy Ekrem
Telefon: 992 92 804
roy.ekrem@nordvik.no

Et slående nytt utseende kombinert med banebrytende elektrifiserte ytelser, sørger for at vår nye plug-in, NX 450h+, føles som ingen annen mellomstor premiumsuv.

NX
FØL MER I HVERT ØYEBLIKK